Спорт


Районна спартакіада
18 лютого 2017 року в с.Таганча відбулася спартакіада серед допризивної підготовки учнів шкіл Канівського району. За команду школи виступали учні 11 класу: Чугреєв Артур, Федоренко Михайло, Пустовойт Володимир. ІІІ місце в змаганнях в стрільбі зайняв Пустовойт Володимир, а також він виборов ІІ місце в багатоборстві (стрільба і підтягування).

Обласні змагання
11 лютого 2017 року в м.Каневі відбулися зональні обласні змагання з волейболу серед школярів області. Команди Канівського району були сформовані на базі учнів Степанецької спеціалізованої школи та Литвинецької ЗОШ, які зайняли 4 місце дівчата та 5 місце серед хлопців.
 

Районні змагання з футболу
8 вересня 2016 року в селі Межиріч відбулися районні змагання з футболу учнів 2002-2000р.н. на першість Канівської ДЮСШ "Колос" присвячені Дню фізичної культури і спорту. В змаганнях прийняли участь  6 команд школярів району. Команда учнів нашої школи впевнено перемогла учнів Межирицької та Таганчанської СШ, а в фіналі в упертій боротьбі поступилася учням Ліплявської школи з рахунком 1:0, зайнявши таким чином ІІ місце. Учні команди були нагороджені грамотою та срібними медалями.


Обласні змагання
5 березня відбулися обласні змагання з волейболу як команди юнаків так і команди дівчат. Ці змагання проходили у м. Каневі. Дівчата зайняли 2 почесне місце, а команда юнаків зайняла 3 місце. Тож привітаємо наших волейболістів та подальших перемог. Готуємось до змагань з легкої атлетики, які відбудуться незабаром. 

Районна спартакіада

13 лютого відбулися спортивні змагання між школами сіл  району. В них приймали участь учні та вчителі і нашої школи. Волейбольна команда дівчат  зайняла 1 місце. Директор школи Станіслав Іванович змагався з іншими учасниками змагань по кидку баскетбольного м’яча в кільце і здобув 1 місце. Учениця 10 класу Собко Дарина також приймала участь у цьому виді спорту та зайняла 2 місце серед дівчат. Активно приймала участь з дартцу вчитель нашої школи Яременко Юлія Василівна – і зайняла 2 місце. Збірна чоловіків нашої школи зайняла 1 місце по перетягуванню канату. За підсумками  наша школа зайняла почесне ІІ місце. Тож вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших  успіхів.

Волейбольний турнір на приз П. Корчаки

4 січня 2016 року у місті Каневі відбулися змагання за кубок воїна афганця Павла Корчаки, де учні нашої школи змагалися з найкращими командами району та міста. Команда волейболістів зайняла почесне 3 місце та були нагороджені почесною грамотою та солодощами. Тож вітаємо наших спортсменів – переможців.Кубок Канівської районної ДЮСШ "Колос"

1 лютого 2015 року в м.Каневі відбулися відкриті змагання з волейболу кубок Канівської районної ДЮСШ "Колос" серед дівчат та хлопців 1998 р.н. та молодші.
В змаганнях прийняли участь 6 команд дівчат: з м.Ватутіно, Канів-1, Канів-2, Литвинецької, Бобрицької та Степанецької шкіл і 3 команди хлопців: м.Ватутіно, м.Канів та Степанецька спеціалізована школа.
Учні нашої школи впевнено перемогли серед юнаків, а серед дівчат наші волейболістки зайняли ІІ місце, поступившись в фіналі Бобрицькій СШ.
Comments