Національно-патріотичне виховання

Нормативно-правова база

ЗАКОНИ УКРАЇНИ

УКАЗИ ПРЕЗИДЕНТА

ПОСТАНОВИ, РОСПОРЯДЖЕННЯ, ДОРУЧЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗИ МОНУ

ЛИСТИ МОНУ



День пам’яті Героїв небесної Сотні

    20 лютого до дня пам’яті Героїв небесної Сотні відбулася лінійка – реквієм. Учні 5-11 класів зібралися у залі Бойової Слави, щоб у скорботі схилити голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний цивілізований час X XІ століття.

     Також в цей день були запрошені гості з нагоди відкриття меморіальної дошки нашому земляку Кучеру Оникію Тимофійовичу – козаку 2-ї бригади 4 –ї Київської дивізії Армії УНР, який загинув 22 листопада 1921 року у м. Базар, реабілітований 27 квітня 1998 року.  Меморіальна дошка виготовлена та передана нашій школі за ініціативи та фінансування благодійного фонду «Героїка», який працює над проектом «Герої визвольних змагань 1917-1920 роки». Сьогодні досвід минулих поколінь, наших земляків, є духовним оберегом для нас. Героїзм і жертовність борців за волю України мають стати для нас з вами взірцем служіння своєму народові і державі.

Зустріч з воїнами-учасниками АТО

Схвильовані і задоволені вийшли учні з зустрічі, яка відбулася 17вересня у Степанецькій спеціалізованій школі.
До старшокласників завітали воїни-учасники АТО на сході України.
Затамувавши подих, слухали учні виступи тих, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає нашу Батьківщину, відстоює її територіальну цілісність. Хвилиною мовчання гості та учні школи вшанували полеглих українських героїв.



Учні Степанецької школи – учасники Всеукраїнської історико – краєзнавчої конференції

25 березня 2016 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми» проходила  I Всеукраїнська історико – краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».

        «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе», - ці слова Василя Симоненка стали головним епіграфом проведення конференції, адже ключовими її завданнями є здобуття учасниками знань про історичні події і факти, про  політичних, військових і духовних діячів державотворення на землях сучасної України.        

        У роботі конференції взяли участь 14 делегацій із 12 областей України та пошуковці 15 районів і 4 міст Черкащини. Серед них учні Степанецької спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, члени гуртка «Краєзнавець».

          Гуртківці презентували  свою дослідницьку роботу «Історія України в постатях наших земляків» про  уродженців с. Степанці  Кучера О.Т. та  Голуба С.І., які виборювали незалежність України у складі армії УНР у далекому 1921 році.

        За  змістовну дослідницьку роботу юних пошуковців Степанецької школи Мікуліну Наталію, Собко Дарину, Доценко Олену та їх керівника, вчителя історії  Заїку С.А. – постійних переможців  туристсько-краєзнавчих експедицій та конкурсів, зокрема, Всеукраїнських експедицій учнівської молоді «Моя Батьківщина  - Україна», обласних військово-патріотичних конкурсів «Бійці «Другого фронту» та «Герої не вмирають» нагороджено Грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.




Підсторінки (1): День Свободи та Гідності
Comments