Заходи

Заходи до 80-річчя з Дня народження Олександра Антоновича Захаренка

У січні 2017 року на базі Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області  проходили заходи до 80-річчя з Дня народження Олександра Антоновича Захаренка.
    Оновлено куточок, присвячений основним подіям  життя  та творчості   О.А.Захаренка
 


      Організовано  в бібліотеці виставку літератури, що висвітлює життя та  творчість педагога-гуманіста О.А. Захаренка.
Проведено  педагогічні читання з вивчення педагогічної спадщини  О.А. Захаренка.

Проведено  круглий стіл  на тему: « Використання ідей    О.А. Захаренка  у сучасному навчальному закладі ».Перегляд презентації «Олександр Захаренко: « Люди! Живіть для добра, бо воно наповнює душу теплом».


Створено  картотеку педагогічного досвіду  впровадження ідей  О.А. Захаренка:  « Науковий  доробок   О.А. Захаренка » .

Інклюзивна освіта

18 січня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар для заступників керівників навчально-виховних закладів на тему «Інклюзивна освіта у загальноосвітніх навчальних закладах».   Заступник директора з навчально-виховної роботи Головко Ольга Вікторівна та асистент вчителя Коваленко Ольга Миколаївна поділилися досвідом роботи .


                       Семінар методичних мостів

28 жовтня 2016 року Канівщина радо вітала учасників семінару методичних мостів з Вінничини.  Першими гостинно відкрила двері Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області.

Гості з Козятинського краю ознайомилися з історією та сьогоденням школи, досягненнями та творчими перспективами педагогічного та учнівського колективів. Директор школи С.І.Яременко та заступник директора по навчально-виховній роботі О.В.Головко поділилися досвідом педагогічної майстерності вчителів школи, що базується на спадщині О.А.Захаренка, - виховати людину безперечно освічену. 

Гості були приємно здивовані концертом-вітанням «Шануймося, друзі», який підготували педагог-організатор С.М.Чорноіван та вчитель музичного мистецтва А.В.Козак. Особливе враження на учасників семінару справила пісня «Молитва за Україну» у виконанні Алли Козак.

Весь педагогічний колектив Степанецької спеціалізованої школи висловлює щиру вдячність В.П.Ласкавій та місцевому фермеру А.М.Вергелесу за спонсорську допомогу у підготовці та проведенні заходу.

   Вчителі школи глибоко переконані, що такі зустрічі дають благотворні паростки співпраці та обміну досвідом між вчителями України різних регіонів задля досягнення спільної мети.

«…Від серця до серця,

Від школи до школи,

З одного регіону в інший,

І знову до серця кожної людини…»

(О.А.Захаренко)
День Пам'яті

    29 вересня учні школи та вчителі вшанували жертв війни  та Голокосту, згадали про трагічні події, які відбулися 75 років тому в Бабиному Яру.

   Було організовано фотовиставку «Історія та трагедія Бабиного Яру»,  у 1-7 класах  проведені виховні години, присвячені цим подіям: «Уроки Голокосту», «Трагедія Бабиного Яру», «Подвиг Праведників світу», та ін. вчитель історії Заїка С.А. провела Урок Пам’яті для учнів 8-11 класів «Без права на забуття». Старшокласники перегорнули сторінки історії Бабиного Яру, переглянули документальний фільм «Олександра Шулежко – Праведниця Світу», це розповідь про жінку яка рятувала єврейських дітей, працюючи директором дитячого будинку в м. Черкаси.

    Закінчився захід молитвою за невинно убієнних та за Україну.


Інтернет-конференції
У  жовтні  2014 року на  базі ЧОІПОПП відбулися інтернет-конференції для освітян області.  
У конференції взяли участь вчитель фізики Степанець С.А. («Розвиток пізнавальних інтересів учнів при викладанні фізики (з досвіду роботи)»), вчитель історії Заїка С.А. («Родинна пам’ять про війну»), вчитель математики Бондар Т.М. («Нові підручники з математики для 5 класу: методичні особливості, досвід роботи, пропозиції щодо поліпшення» )


 
         
Обдарована дитина
Талант і творча обдарованість особистості стають нині запорукою інтенсивного економічного розвитку країни і сприятливим чинником національного престижу. 
Проблема  творчості в наші дні стала настільки актуальною, що нині є проблемою століття.
"Від творчого вчителя - до творчого учня" - такий девіз педпрацівників нашого навчального закладу. В межах реалізації програми "Обдарована дитина" в школі відбулася установча конференція з учнями на предмет написання науково-дослідницьких робіт. Членами МАН є  Писаренко М. (секція історичне краєзнавство, кер. Заїка С.А.), Харченко Сніжана (секція фольклористика, кер. Бондар Т.М.).
                


Шкільний семінар-практикум
У  жовтні-грудні шкільний семінар-практикум "А я роблю так..." продовжив свою роботу. Своєю майстерністю поділилися вчителі зарубіжної літератури, вчителі початкових класів.

Урок світової літератури, 6 клас. Тема уроку: "Міфологія та казка". Вчитель Колошмай Наталія Миколаївна.Урок математики у з класі. Тема уроку "Доба. Година. Хвилика. Секунда. Визначення часу." Вчитель Чередник Ольга Петрівна.ĉ
Станіслав Іванович Яременко,
21 вер. 2015 р., 00:49
Comments