Головна‎ > ‎

Новини

Фестиваль-конкурс
"Мистецький дивокрай Черкащини - 2018"

Юні артисти Степанецької школи подарували своїм глядачам безліч позитивних емоцій.

Визначені учасники наступного етапу фестивалю в таких номінаціях:

- вокал, вікова категорія 8-12 років - Мітакі Ангеліна з піснею "Журавлина доля"

- вокал, вікова категорія 12-15 років - ансамбль "Лілея" у складі Чабан Анастасії,Яременко Даринки та Лагодіч Вікторії з піснею "Грай, музико, грай" 

- хореографія - танцювальний колектив "Ексклюзив"із композицією "Їжаки в тумані"

Всі конкурсанти були сильними, показали високу майстерність, за якою криється наполеглива праця та невичерпна енергія юних талантів


Акція "Збережи первоцвіти " 
Протягом березня по всій Україні проходила акція "Збережи первоцвіти".
Учні 3-10 класів Степанецької спеціалізованої школи теж активно до неї долучилися. У стінах школи проводилися тематичні виховні години, конкурс малюнка, конкурс на краще виготовлення первоцвітів з паперу.
Кращі роботи дітей направлені на обласний етап конкурсу. Але головне те, що завдяки цій акції,  дітям посіялося в душу зерня любові до рідної природи.В Степанецькій спеціалізованій школі 10 березня відбулася спартакіада для жителів ОТГ

На змагання прибули учасники із Мартинівського, із Полствинського, із Беркозівського, із Павлівського, із Копіюватського старостинських округів.

Головним суддею змагань виступала Гарбуз Ольга Григорівна. В програму змагань були включені такі види спорту:

-Волейбол (9 осіб, склад команди може бути змішаний)

-Шашки (1 особа, незалежно від статі)

-Дартс (1 чоловік, 1 жінка + староста)

-Попадання м`яча в баскетбольне кільце (1 чоловік, 1 жінка)

-Стрільба з пневматичної зброї (1 чоловік, 1 жінка)

-Перетягування канату (5 осіб)

-Багатоборство серед школярів (1 хлопець, 1 дівчина)


У командних змаганнях вийшли переможцями:

волейбол - команда села Степанці;

дартс - команда села Павлівка;

Всі переможці спартакіади крім грамот і медалей були нагороджені ще й цінними призами, які залишили задоволеними своїх власників.


                         

                           Вітаємо переможців!!!


17-18 лютого 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся III тур (захист) II етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. 

Свої дві роботи у секції «Агрономія» та «Історичне краєзнавство» представляла учениця 10 класу Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів Доценко Олена, яка працювала під керівництвом вчителів Яременка С.І. та Заїки С.А. За підсумковими протоколами у секції «Агрономія» Олена посіла III місце в області, а у секції «Історичне краєзнавство» для призового місця їй не вистачило кількох балів, проте її робота, як одна з кращих, відзначена Грамотою Черкаського територіального відділення Малої академії наук України.

Вітаємо Олену та її керівників з успішним виступом !!!

Наші легочемпіони

Понад три сотні юних конструкторів зібрав Черкаський регіональний фестиваль із робототехніки. Він відбувся на минулих вихідних на базі гімназії № 9 ім.О.М.Луценка.

Юним конструкторам села Степанці цей суботній ранок став незабутнім і водночас радісним та бентежним. Вони ж уперше вирушили на такий серйозний і відповідальний конкурс.
Це радісне збудження супроводжувало наших дітлахів впродовж усього дня, адже фестиваль проходив з 8:30 ранку і до 17:30 вечора, але запал енергії в наших школярів невичерпний

Діти разом із своїм тренером Бондар Тетяною Михайлівною підготували дуже цікаві моделі, які і презентували на виставці та змаганнях.
Свої вміння учасники фестивалю демонстрували в п’яти конкурсних номінаціях:
«FIRST LEGO League», «FIRST LEGO League Junior»,
«Сумо. Дистанційне», «Сумо. Автономне» та «Слалом».

Наш учасникиі теж здобули перемоги у декількох номінаціях, за що і були нагороджені медалями та грамотами, а ще отримали заохочувальні призи.
27 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології в м. Черкаси. Команду Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області представили учні Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Ткаченко О. (8 клас) та Доценко О.(10 клас)
За результатами олімпіади Ткаченко О. посів ІІ місце, Доценко О. – ІІІ місце
Вітаємо наших переможців!  
Хоч маленького ми зросту, але маєм добре серце...

На уроках природознавства вчитель 1 класу Вікторія Іванівна розповіла своїм вихованцям як тяжко живеться птахам взимку. Усім дошкуляють люті морози, а пташкам особливо скрутно. Більшість з них гине не від холоду, а від голоду.

Першокласники розповіли, що вдома вони підгодовують пернатих друзів і вирішили, що у школі теж прикріпимо годівнички. Батьки підтримали наш задум і акція допомогти пернатим друзям захопила майже кожну родину першокласників. Деякі годівнички були схожі на витвори мистецтва. Закликаємо підтримати нас і допомогти друзям нашим меншим пережити зиму.

Беріть приклад з найменших!ПЕДРАДА
від 15 січня 2018 року
Порядок денний
Результати громадського огляду, що проходив у Степанецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів (доповідає Чупилка О,О., соціальний педагог).
Емоційна нестійкість дитини та психологічний супровід адаптації до нових умов навчання учнів І класу в І семестрі 2017-2018 н.р. (доповідає Козак І.В., практичний психолог).
Про сучасні психолого-педагогічні підходи до розвитку обдарованості та організації роботи з творчо обдарованими дітьми в умовах компетентісно спрямованого навчання та виховання (доповідає Заїка С.А., заступник директора школи з Н.Р).
Підвищення фахової майстерності вчителя (доповідає Заїка С.А., заступник директора з Н.Р.)
Професійна компетентність педагога (доповідає Головко О.В., заступник директора з НВР)
Творчий звіт учителів, які атестуються в 2017-2018 н.р.

   28 грудня 2017 року в Степанецькій спеціалізованій школі відбулося спільне засідання атестаційної комісії навчальних та дошкільних закладів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
          В роботі комісії взяли участь члени атестаційної комісії Степанецької спеціалізованої школи, а також директор Беркозівського НВК Назаренко Л.О., в.о. директора школи Малоржавецького НВК Гуржій Т.М., директор дошкільного виховного закладу «Білочка» Козак Л.М.
          На порядку денному даного засідання розглядалися такі питання:
Про хід вивчення системи роботи педагогічних працівників, що атестуються у 2017-2018 н.р.
Вироблення рекомендацій для окремих категорій працівників, які атестуються.
            Ось знову 1 вересня  чарівний дзвоник покликав 186  учнів    з сіл Синявка, Козарівка,  Павлівка,  Степанці, селища Степанецького та  радгоспу Копіюватського до Степанецької спеціалізованої школи на свято Першого дзвоника. Головними героями свята, звичайно,   стали 17 першачків  з класним керівником  Момро В.І..  Привітати  учнів та вчителів  прийшли гості - голова Степанецького ОТГ  Яременко О.І., заступник голови  ОТГ з гуманітарних питань Мітакі Ю.В.,    заступник голови Канівської РДА – Животова Т.П.  ,   головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Пясецька Т.В.,  керівник СТОВ «Мірсем» Балинська  В.І.,  староста с. Павлівка Дука Л., директор ДЮСШ «Колос» Момро В.А., керуючий Литвинецької дільниці ТОВ НВФ «Урожай» Назаренко В.А., начальник відділу кадрів ПРАТ «Миронівська птахофабрика «Наша ряба» - Крижанівська В.А.

         Гості не тільки сказали теплі слова, а ще  подарували подарунки:  Балинська  В.І.  – 1 класу подарувала ноутбук та кожному учню м’яку іграшку; Назаренко В.А. – футбольні м’ячі; Крижановська В.А. – ноутбук.

 

 

30 вересня учні, вчителі та батьки   Степанецької спеціалізованої школи взяли участь у традиційному, щорічному святі   -   День села.   У конкурсі «Щедрий стіл» прийняли участь учні 1-11  класів представивши різноманітні страви української кухні – вареники, пиріжки, млинці, запечену птицю та рибу,  тощо. Переможцями стали: І місце – 7 клас, ІІ місце – 2 клас, ІІІ місце – 5 клас. Також учні нашої школи привітали мешканців села та гостей веселими піснями та завзятими танцями. А фотовиставка познайомила всіх присутніх з бурхливим шкільним життям.
 
День людей похилого віку

3 жовтня учні школи  прийняли участь у акції «Милосердя», яка присвячена Дню людей похилого віку.

     Група учнів  відвідали стареньких, які проживають у нашому місцевому будинку пристарілих. Для них підготували концерт, вітальні слова та подарунки.

       Передаємо слова вдячності всім учням, які прийняли участь у акції .Інноваційні школи Черкащини

У жовтні 2016 року стартувала програма  “Інноваційні школи Черкащини” на період до 2020 року , яка спрямована на створення належних умов для діяльності інноваційних шкіл Черкаської області щодо забезпечення якісної освіти учнів ,що відповідає світовим , зокрема – європейським стандартам.
    Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів взяла активну участь у конкурсі серед навчальних закладів області для формування кола учасників Програми . Після оцінювання конкурсних матеріалів 50 кращих шкіл Черкащини були відзначені 29 школи області , серед яких і Степанецька. У наступному конкурсному  відборі школа названа кращою серед 15 шкіл області.
   У рамках реалізації даної Програми  був організований семінар на базі Комунального навчального закладу “Черкаський  обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ” з питань інноваційної діяльності навчальних закладів. Директор школи Яременко С.І. та заступник директора по навчально-виховній роботі Головко О.В. були учасниками даного семінару та відвідали Путрівський навчально-виховний комплекс  “Гімназна-загальноосвітня школа  I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад “ Васильківського району Київської області .
    Педагогічний колектив нашої школи ,враховуючи власний багаторічний досвід,долучився до створення нової моделі інноваційного навчального закладу, концепція якого  ґрунтується на гуманістичній , особистісно-орієнтованій освіті. Основа розвитку особистості – свобода та  задоволення могутньої жаги пізнання ,що сприяє формуванню високих рівнів розуміння знань та інтелекту учнів,  розвитку мислення дітей ,мотивації навчання,здоров’я ,соціалізації учнів, конкурентоздатності у соціумі.
     Наше кредо – розвиток творчого потенціалу, і не спеціально відібраних дітей, а усіх , тому що віримо  що кожна дитина обдарована і талановита .
     Основним  завданням є різнобічний розвиток індивідуальності дитини, створення умов для реалізації творчих здібностей, забезпечення фундаментальної пропедевтичної освітньої підготовки, якісне профільне навчання, залучення учнів до дослідницько-пошукової та наукової діяльності.
     Виховати морально і фізично здорове покоління. 
      Для вирішення даного завдання необхідно створити  умови для здобуття загальної освіти не нижче державних   стандартів, розвивати природні нахили, здібності, творче мислення, навчити будувати відносини з іншими людьми, природою, суспільством і разом з тим творити себе самого, озброїти учнів міцними знаннями, вміннями, розвивати творчі здібності учнів, здійснювати пошук обдарованих та здібних дітей,  організовувати науково-дослідницьку роботу учнів, модернізувати роботу шкільного наукового товариства працювати над оновленням форм, методів, прийомів навчально - виховної роботи з учнями, гуманізувати відносини між учнями, вчителями, батьками,   формувати свідому дисципліну та культуру поведінки,  формувати потребу і вміння самовдосконалюватись, розвивати самоконтроль і самооцінку власної діяльності.
      Пріоритетами  школи є:
                  найдорожча цінність – людське життя;
                  якісна освіта – сяйво людського життя;
                 найбільше багатство – багатство людських стосунків; 
                 найвища краса – краса людських взаємин.
        Педагоги дійшли висновку, що саме в нашій школі з нашими учнями, нашими батьками і нашими колегами ідея школи вдосконалення взаємин, школи розвитку стосунків, школи технології оптимальних особистісних ставлень, школи життєтворчості – це ідея розвитку нашої школи. Отже школа повинна стати острівцем людяності і любові, творчості й постійного пошуку, щоб учні протягом усього життя дотримувались золотого правила: розум у голові, чесність у серці, здоров'я у тілі.    До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 6 класу підготували міні-виставу про шкідливість куріння «Суд над цигаркою»  і 12 жовтня виступили перед учнями 5 класу.28 травня о 17 годині відбудеться випускний вечір для учнів  класу.
20-24 листопада було проведено тиждень історії.
Учні взяли участь в історичній вікторині "Пізнай історію", долучилися до розв'язування кросвордів, ребусів, головоломок.
        Не залишилися осторонь  учні молодших класів- підготували колаж малюнків " Що я бажаю своїй Батьківщині".  Захоплююче  пройшов історичний турнір між збірними командами 6-8 класів "Колесо історії"
Учні 10-11 класів презентували свої дослідницькі проекти "Голодомор  в Україні 1932-1933 рр. - геноцид українського народу" та "Голокост в Україні"  шашки - команда Степанецької школи;
попадання м`ячем у баскетбольне кільце - команда села Степанці;
багатоборство серед школярів - команда Степанецької школи.
Кубок першості по загальній кількості балів виборола команда Степанецької спеціалізованої школи, друге місце посіла збірна команда села Степанці, на третьому місці - команда села Мартинівка.Додому поверталися щасливими та задоволеними, всіх переповнювали позитивні емоції, так що сміх і пісні не вщухали до самих Степанців. Діти мають надію брати ще не один раз участь у таких фестивалях.3
січня 2018 року в спортивному залі СШ №1 м. Канева відбувся традиційний волейбольний турнір на приз
П. Корчаки. В запеклій боротьбі місця розподілились так:
І місце – СШ №2 м.Канева

ІІ місце – СШ №1 м.Канева

ІІІ місце – Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

ІV місце – Ліплявський НВК

Команду Степанецької спеціалізованої школи представляли: Писаренко Д., Загорулько В., Герасименко В., Власенко М.,Стоколос М., Апостолов О., Ковпик А.

3 січня 2018 року в приміщенні школи №3 м.Канева відбулася спартакіада працівників освіти і науки м. Канева і Канівського району. В змаганнях взяли участь 7 команд вчителів. Команда Степанецької спеціалізованої школи брала участь в змаганнях в статусі переможця змагань 2017 року. На змаганнях в цьому році вдало виступили вчителі та працівники школи: Бондаренко О.О.- ІІ місце - стрільба, Момро В.А. – І місце - підняття гирі та І місце - гра в шашки,

Головко О.В. – ІІ місце - шашки, Гарбуз О.Г. – ІІІ місце стрільба та І місце – настільний теніс, Яременко С.І. – ІІІ місце – кидок баскетбольного м’яча та І місце – настільний теніс

І місце в естафеті здобула команда Степанецької спеціалізованої школи в складі Гарбуз О.Г,Яременка С.І, Момро В.А., Семенової В.О.

Таким чином команда Степанецької спеціалізованої школи зайняла І місце в загальному заліку.

Вітаємо учасників змагань!!!


  День учнівського самоврядування

У першу неділю жовтня святкують професійне свято Працівники освіти.

Учнівський колектив на чолі з президентом школи Доценко Оленою привітали всіх працівників школи провівши день учнівського самоврядування та святковий концерт. Не забули і про вчителів -   пенсіонерів, кожен клас підготував подарунок та квіти, які були вручені в цей святковий день.

  


                     Поздоровляємо з Днем Учителя!

    Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Бажаємо міцного здоровя, творчої наснаги та великого людського щастя!

Кожен клас підготував вітальну листівку з привітанням.


До Дня українського козацтва та Дня захисника Батьківщини 12 та 13 жовтня  у школі пройшли такі заходи:

 Спортивні змагання «Козакуйте козаки»

для учнів 5-7 класів


Спортивна естафета «Веселі старти»

для учнів 2-4 класів

Результати проведення
ТИЖНЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

(23.10 - 27. 10)

Тиждень хімії та біології пройшов продуктивно.
В біолого-хімічній квест-грі «Взаємозалежність» приймали участь учні 7, 8, 9 класів. Між собою змагались збірні команд «Гормони» та «Бульбозаври». За результатами квест-гри перемогла команда «Гормони».Переможцем конкурсу розгадування загадок, кросвордів та ребусів стала учениця 9 класу Свєчкарьова Анастасія.


Учні 10, 11 класів гідно проявили себе в заході «Юні дослідники». Метою цього заходу було створення проектів та їх захист. Тема проекту над якою працювали учні 10 класу «Як утилізувати сміття із Степанецької ОТГ?», учні 11 класу – «Забруднені річки на території Степанецької ОТГ та методи їх очищення». Протягом місяця учні активно працювали над проектами, а 26. 10., в присутності компетентного журі, успішно їх захистили.

Підсторінки (1): Оголошення
ĉ
Станіслав Іванович Яременко,
17 бер. 2014 р., 00:52
ċ
Станіслав Іванович Яременко,
13 лют. 2018 р., 05:32
Comments