Для учня‎ > ‎

ЗНО

ПРОБНЕ ЗНО

Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО у 2017 році:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 року № 1277 «Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016 № 170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році».

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) організовується з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання:

10 січня – 31 січня 2017 року.

 

Учасники реєструються самостійно. Для проходження пробного  ЗНО  у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua)

Ті, хто бажають пройти пробне ЗНО в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

 

ПОРЯДОК

реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році

 

1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

 

2. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Центром з 10 до 31 січня 2017 року.

 

3. Реєстрація здійснюється через мережу Internet на сайті Центру.

 

4. Для реєстрації необхідно:

– зайти на сторінку «Пробне ЗНО-2017»;

– ознайомитися з Договором публічної оферти;

– заповнити форму заяви;

– роздрукувати та зберегти на власному комп’ютері заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з персональним кодом та паролем доступу до інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО" і зразком(ами) квитанції(ій) для оплати проходження ПРОБНОГО ЗНО;

 – здійснити сплату на основі зразка(ів) квитанції(ій) проходження ПРОБНОГО ЗНО протягом 7 (семи) календарних днів від дня реєстрації через будь-яку банківську установу України, але не пізніше 07 лютого 2017 року.

 

5. Банківська квитанція про сплату є підтвердженням факту реєстрації на участь у пробному ЗНО.

 

6. Для отримання інформації про пункт(и) проведення ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 14 березня 2017 року зайти на інформаційну сторінку "Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО" сайту Центру за персональним кодом та паролем, зазначеними у заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

 

7. У разі неучасті особи у ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються.

Ця особа має право отримати комплект(ти) матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, звернувшись у триденний термін у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

 

8. Банківська квитанція про сплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з п. 7 цього Порядку.

 

9. У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:

- запрошення (реєстраційну картку);

- документ, що посвідчує особу.

 

Вартість участі у ПЗНО  2017 року з одного предмета – 129 грн.

 

Перелік предметів і дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

01 квітня 2017 року

 08 квітня 2017 року

українська мова і література

біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Увага!  Кожен учасник зможе взяти участь лише у одному тестуванні у день проведення пробного ЗНО.

Важливі дати:

§  10 січня – 31 січня 2017 – реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

§  До 07.02.2017 –  здійснення оплати участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

§  01.04.2017 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

§  До 05.04.2017 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»

§  06.04.2017 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури

§  08.04.2017 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов

§  08.04.2017 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

§  До 10.04.2017 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов»

§  11.04.2017 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов

§  До 14.03.2017 – розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання

§  14.04.2017 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов

 Про деякі питання проведення зовнішнього
незалежного оцінювання результатів навчання,
здобутих на основі повної загальної середньої освіти,
для осіб, які виявили бажання вступати до
вищих навчальних закладів України в 2017 році
Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України "Про вищу освіту", статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту" наказую:
1. Затвердити Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2017 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.
2. Встановити, що в 2017 році:
1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проводитиметься у квітні - липні;
2) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку, затвердженого пунктом 1 цього наказу;
3) зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань);
4) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень - українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.


ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2017 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
1. Українська мова і література.
2. Історія України.
3. Математика.
4. Біологія.
5. Географія.
6. Фізика.
7. Хімія.
8. Англійська мова.
9. Іспанська мова.
10. Німецька мова.
11. Російська мова.
12. Французька мова.ć
Станіслав Іванович Яременко,
2 січ. 2014 р., 02:46
Comments